Pozitif Kurumsal - Hakkımızda

Pozitif Kurumsal Hakkında

 

İnsani deneyimler yaratıyor ve iş çözümlerine şekil veriyoruz.

Sadece çağrı merkezi hizmeti değil, kurumsal müşterilerimiz olan Türkiye’nin en heyecan verici sportif kulüplerine kalıcı değerler yaratmak için zengin bir müşteri deneyimi ve güçlü çözümler sunuyoruz. Aklımızı ve kalbimizi kullanarak, işinize insani bir dokunuş katıyoruz.

Bunun yanı sıra yerli ve global olmak üzere tüm kurumsal müşterilerimize daha akıllı, daha iyi ve insani bir dokunuşa sahip müşteri deneyimi sunmalarına yardımcı oluyor, onlar için sosyal medya hesap yönetiminden ödeme hizmetlerine kadar, hatta medya, dergi basımı ve içerik üretimlerine kadar her kanalda varız.

İş ortaklarımız için yaptığımız her şeyi onlarla birlikte yapıyoruz..
İşine tutkuyla bağlı fark yaratan insanlardan oluşan %100 yerli bir firmayız ve bununla da gurur duyuyoruz.
İnsanların ve kurumların yaşamlarında fark yaratmayı amaçlıyoruz. Pozitif Kurumsal olarak, işine tutkuyla bağlı ve eğlenmeyi seven insanları bir araya getiriyoruz. İhtiyaçları olan her türlü özgürlüğü ve olanağı sağlayarak , müşterilerinizi kendi müşterileri gibi sahiplenmelerini sağlıyoruz.
Her Pozitif Kurumsal çalışanı yaptığı işe ruhunu ve empati gücünü katıyor. Bu da müşterilerimizin işleri ve markaları için gerçek ve değerli bir fark yaratıyor.
DNA’mıza işlemiş bu yaklaşım, bizi diğerlerinden farklı kılıyor.

Size teknolojinin tüm olanaklarını sağlıyoruz. Sadece teknoloji ile de kalmıyoruz.

Teknolojik imkanlarımızı en hızlı şekilde müşterilerimize sunuyor ve yapay zekâ, ses analitiği ve tüm diğer üstün teknolojileri kullanarak gelecekteki ihtiyaçlarınızı da karşılayacak bir müşteri deneyimi yaratıyor ve katma değerli çalışma yöntemleri sunabiliyoruz.

Müşterilerimizin kullandığı her türlü CRM ile çok kısa sürelerde entegrasyon sağlayabiliyor ve tüm müşterilerimize istedikleri her türlü raporu, istediği formatlarda sunabiliyoruz.

Pozitif Kurumsal, gelişim için mükemmel bir yer.


Biz büyürken, müşterilerimiz de büyüyor çünkü, işimizi her gün keyifle yapan, yaratıcı ve yetenekli bir ekibiz. Daha iyi, daha akıllı ve daha insana dokunan bir çözüm bulana dek arayışımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız her şeyin merkezinde müşterilerimiz var, çünkü insanlar bizim için her şeyden önemlidir.
Tüm bu yöntemler sayesinde biz Pozitif Kurumsal’da çalışmanın da, Pozitif Kurumsal ile çalışmanın da bir kültürü benimsemek olduğunu söylüyoruz.

Pozitif fark yaratmak istiyorsanız, biz buradayız ve sizleri bekliyoruz!

 

 

Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi
Başarınıza pozitif etki sağlamak için buradayız.