Antalyaspor Dergisi Yayında
Antalyaspor Dergisi Yayında

Antalyaspor Dergisi Yayında


Fraport TAV Antalyaspor, markalaşma ve kurumsallaşma adına önemli bir adım daha attı. Kırmızı beyazlı renklere gönül veren taraftarların sıklıkla talep ettiği Antalyaspor dergisi, kulübün resmi yayın organlarından biri olarak 2021 yılı itibarıyla yayın hayatına başladı.

Antalyaspor Dergisini Nereden Alabilirim?


Antalyaspor dergisinde kulübün profesyonel ve alt yapı futbol takımlarından röportajlar ve haberler, spor okullarından, hentbol, voleybol, yüzme, sutopu, bisiklet, triatlon, masa tenisi, jimnastik, judo, korumalı futbol ve e-spor branşlarından özel haberler, Antalyaspor tarihinden birbirinden unutulmaz anılar ve kulübün geçmişinden günümüze kadar gelen efsaneleriyle söyleşiler yer alacak. Antalyaspor Dergisi Çağrı Merkezi'nin telefon numarası, 0242 955 0707 olarak belirlendi. 2021 yılı itibarıyla basılı olarak yayınlanmaya başlanan Antalyaspor dergisine abone olmak isteyenler, 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayabilir.

 

Fraport TAV Antalyaspor, markalaşma ve kurumsallaşma adına önemli bir adım daha atıyor. Kırmızı beyazlı renklere gönül veren taraftarların sıklıkla talep ettiği Antalyaspor Dergisi, kulübün resmi yayın organlarından biri olarak yayın hayatına başlıyor.

 


Fraport TAV Antalyaspor, markalaşma ve kurumsallaşma adına önemli bir adım daha attı. Kırmızı beyazlı renklere gönül veren taraftarların sıklıkla

Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi
Başarınıza pozitif etki sağlamak için buradayız.