Antalyaspor Dergisi Mart Sayısı Yayında
Antalyaspor Dergisi Mart Sayısı Yayında

Antalyaspor Dergisi Mart Sayısı Yayında

Antalyaspor ile Pozitif Kurumsal iş ortaklığıyla 2021 yılının ocak ayından itibaren yeniden yayın hayatına başlayan Antalyaspor Dergisi'nin mart ayı sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı. Antalyaspor Dergisi'nin mart ayı sayısına Antalyaspor Futbol Takımı Kaptanı Hakan Özmert çok özel açıklamalarda bulundu. Fransa'dan Türkiye'ye uzanan hikayesini tüm detaylarıyla Antalyaspor Dergisi okuyucularıyla paylaşan Hakan Özmert, babasının hayali olan futbolculuğu kendisinin nasıl gerçekleştirdiğini de anlattı.

Antalyaspor Futbol Takımı’nın genç oyuncularından Omer İmeri de Antalyaspor Dergisi'ne verdiği söyleşide Antalyaspor'a geliş sürecinden, hedeflerine kadar birçok bilgiyi paylaştı. Antalyaspor Kurucu Başkanı Atilla Vehbi Konuk'un kızı ve eski yönetici Nadire Konuk Akıncıoğlu ve bir dönem Antalyaspor'un formasını giymiş olan ”Arap Nazmi” Nazmi Demir de yine mart sayısında Antalyaspor Dergisi'ne konuk oldu.

Antalyaspor’dan en son haberlerin, şubelerin tanıtımının ve çok daha fazlasının yer aldığı Antalyaspor Dergisi'ne siz de 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayarak abone olabilirsiniz.

Antalyaspor ile Pozitif Kurumsal iş ortaklığıyla 2021 yılının ocak ayından itibaren yeniden yayın hayatına başlayan Antalyaspor Dergisi'nin mart ayı sayısı aboneleriyle buluşmaya başladı.

Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi
Başarınıza pozitif etki sağlamak için buradayız.