Omnichannel Hizmet (Çok kanallı iletişim) ve CRM Entegrasyonları
Müşterilerin düşünceleri ve alışkanlıkları günden güne değişmektedir. Bu değişimlere ayak uydurabilmek ise gerçekten büyük bir özveri ve çalışma gerektiriyor.

Omnichannel Hizmet (Çok kanallı iletişim) ve CRM Entegrasyonları 

Müşterilerin düşünceleri ve alışkanlıkları günden güne değişmektedir. Bu değişimlere ayak uydurabilmek ise gerçekten büyük bir özveri ve çalışma gerektiriyor. Bu çalışmalar için ise firmaların kendilerinin tek başına yetmeyeceği ve dışarıdan destek almalarının gerekliliği de bilinmektedir. Özellikle Omnichannel Hizmet (Çok kanallı iletişim) ve CRM Entegrasyonları konusunda firmaların dışarıdan destek almaları, süreç içerisinde alınacak aksiyonların doğru ve sonuçlarının başarılı olabilmesi açısından oldukça önemlidir. Günümüz satış dünyasında kendisine iyi bir yer edinmesi gereken firmaların bu çalışmaları dikkate alması sayesinde daha iyi yerlere geleceği de bir gerçektir. 

Çoklu satış ve iletişim kanallarının bir arada kullanıldığı, işletmelere bu bağlamda birbiri ile bağlantılı bir iletişim yapısı sunan Omnichannel Hizmet (Çok kanallı iletişim) ve CRM Entegrasyonları uygulamalarının hâlihazırda kullanılan sitemlere uygun bir şekilde tanımlanması ile müşteri ve işletmeler arasında ciddi bir iletişim ağı kurulabilmektedir. Bu kanallar arasında e-posta ve sms kanalları gibi uzun yıllardır kullanılan yöntemlerin yanı sıra, twitter ve facebook gibi yeni nesil kanallar da bulunmaktadır. Ayrıca web sitesi üzerindeki yeni nesil chat uygulamaları da bu çok kanallı iletişim teknolojilerine dahil edilmektedir. 

Müşterilere sunulan hizmetler sırasında ve sonrasında onların ihtiyacı olan her konuda yanlarında olabilmek için kullanılacak olan Omnichannel Hizmet (Çok kanallı iletişim) ve CRM Entegrasyonları ile müşteri deneyimleri en üst seviyelere çekilecektir. Özellikle müşterilerin beklentisi olan hızlı geri dönüş, bu kanalların artması sayesinde rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

 

Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi
Başarınıza pozitif etki sağlamak için buradayız.