Sosyal Medya ve Marka Yönetimi

Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi bünyesi altında yer alan Pozitif Kurumsal Medya ekibi, deneyimli kadrosuyla iş ortaklarına ayrıcalıklı bir iletişim fırsatı sunmaktadır.

Çağımızın en hızlı ve en etkin iletişim araçlarından olan sosyal medya araçları, iş ortaklarımızın marka yönetimi ve pozitif müşteri algısı yaratabilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Ancak birçok kurum ve kuruluş, müşterileriyle en yakın ve en hızlı iletişimi sağlayabilme araçlarından biri olan sosyal medya araçlarına gerekli önemi vermeyerek önemli bir fırsatı geri çevirmektedir.

Bu noktada Pozitif Kurumsal deneyimli medya ekibi ile devreye girerek iş ortaklarımızın sosyal medya ve marka yönetimine katkı sağlamaktadır. Bu sayede iş ortaklarımız, kurumsal kimliklerini sosyal medya platformlarında sergileyebilmekte, müşterilerini en güncel gelişmelerden, kampanyalardan, projelerden haberdar edebilmektedir.

 

Marka gereksinimlerine ve beklentilerine özgü hazırlanan sosyal medya ve marka yönetimi stratejileriyle, Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi ve Pozitif Kurumsal Medya ekibi, iş ortaklarının her türlü sosyal medya platformunda saygın bir yere ulaşmasını sağlamakta ve iş ortaklarına müşterileriyle daha ayrıcalıklı bir iletişim sağlayabilme fırsatı sunmaktadır.

Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi
Başarınıza pozitif etki sağlamak için buradayız.