Teknolojik Alt Yapımız

Teknolojik Alt Yapımız

Entegre Sistem


Pozitif Kurumsal’da bütünleşik hizmet anlayışı ile tüm sistemlerin entegre olması sağlanmıştır. Santral teknolojileri diğer santral ürünleriyle tam entegre çalışmaktadır. Santral sistemimiz; predictive dialing, ses kaydı, raporlama, monitoring özelliklerini kapsamaktadır. Olası felaket durumları için kurumumuzun tüm aktif network cihazları ve data center bileşenleri yedekli yapıda çalışmaktadır.


Güvenlik
Veri güvenliğinin öneminin farkında olan bir kurum olarak bu alandaki yatırımlarımızı sürekli kılmaktayız. Kullanmakta olduğumuz firewall sistemleri, Fortinet Çözümleri ile değişen, geniş kapsamlı tehdit ağlarından koruyarak güvenlik sağlamaktadır. Kurumsal müşterilerimizin bilgilerinin bütünlüğü, gizliliği ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle Pozitif Kurumsal'da Gizlilik Politikamızı sıkı bir şekilde uyguluyoruz. Bilgilerinizi güvenlik duvarı, şifreleme ve güvenlik kontrollerinin arkasındaki güvenli bir sunucu kullanarak koruyoruz. Verilerinizin her zaman korunmasını sağlamak için güvenlik protokollerini düzenli denetimlerden ve testlerden geçiriyoruz.


Her zaman en iyisi
Teknolojik altyapımızı, gelişen teknoloji ile sürekli güçlendirmekteyiz. Kurumumuz içerisinde en yeni nesil sunucu sistemleri kullanılmaktadır. Lokasyonumuzda 7/24 kamera, özel kartlı geçiş sistemi bulunmaktadır. Merkezimiz, hizmet kesintisi yaşanmaması için yedekli alt yapıya sahiptir. Yüksek band genişliğine sahip Radyoling internet hizmeti ile 7/24 kesintisiz hizmet sağlanmaktadır.
Sektörün en güçlü Tele-Satış ve çağrı merkezi yazılımı olan müşteri yazılım sistemi kullanılmakta olup iş ortaklarının isteklerine esnek bir yapıda çözüm sunulmaktadır. Santral sistemimizle entegre çalışmakta olup bu sayede personel görev atama, cevapsız çağrıların otomatik sisteme aktarılması gibi özelliklerimiz de mevcuttur.

Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi
Başarınıza pozitif etki sağlamak için buradayız.