Telefonda Satış Teknikleri 04TEM
Telefonda Satış Teknikleri
Çağrı merkezlerinde sıkça karşılaşılan diğer bir yöntem de dışarıya yapılan çağrılar ile satış yapmaktadır. Bu çağrılarda hâlihazırda bilgileri bulunan müşterilere ulaşılır ve eldeki ürün ya da hizmet konusunda onlara satış için bilgiler verilir.
Çağrı Merkezinde Çalışmak 04TEM
Çağrı Merkezinde Çalışmak
İletişimin satış ve destek hususunda en önemli detay olduğu günümüzde, çağrı merkezinde çalışmak bu alanda alınabilecek en doğru kararlardan birisidir.
Çağrı Merkezi Hizmetleri 04TEM
Çağrı Merkezi Hizmetleri
Bir işletmenin en önemli değeri müşterileridir. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması da işletmelerin devamlılığı için gereklidir. Bunu sağlamak da ancak başarılı bir müşteri deneyimi ile sağlanabilir. Müşteri deneyimini geliştirmek için de çağrı merkezi hizmetleri ile müşterilere hızlı dönüşler sağlamak gerekmektedir.
Tele Satış Nedir ? 24MAR
Tele Satış Nedir ?
Tele Satış Telefonla pazarlama süreçleri dahilinde yer alan ve müşterilere telefon üzerinden satış gerçekleştirme işlerinin bütününe tele satış denilmektedir. Tele satış, “telefonda satış” teriminin genelde tercih edilen kısaltılmış halidir.
Müşteri Hizmetleri Nedir ? 24MAR
Müşteri Hizmetleri Nedir ?
Müşteri Hizmetleri herhangi bir ürün ya da hizmet için satın alımdan önce başlayan, satış alım süresince devam eden ve satın alma işleminin tamamlanmasından sonra da devam etmekte olan ve müşterilere sunulan hizmetlerin tamamına müşteri hizmetleri denir.
Çağrı Merkezi Nedir ? 23MAR
Çağrı Merkezi Nedir ?
Çağrı Merkezi İngilizce olarak “Call center” şeklinde çeviriye sahip olan çağrı merkezinin birçok tanımı bulunmaktadır. Bunlardan en kapsamlı ve anlaşılır olanı ile anlatmamız gerekirse, kurum ve kuruluşlar ile iletişime geçmek isteyen kişilerin telefon, e-posta ve faks başta olmak üzere mümkün olan bütün iletişim araçları üzerinden görüşmelerini sağlamak, bunların belirli bir düzende ve raporlanabilir olması için gerekli bütün sistematik çalışmaları yapan merkezlere çağrı merkezi adı verilir.
Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi
Başarınıza pozitif etki sağlamak için buradayız.